TÜRKİYE'NİN VAZGEÇİLMEZ TORNALARINI BİZ AYAKTA TUTUYORUZ...
    • Güvencesiyle...
    • www.tezsanyedekparca.com'da

Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında Günay Karakale tarafından Borsan Matkaplarını imalatını yaparak BORSAN TAKIM TEZGAHLARI olarak takım tezgahları sektörün de faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonra özel üretim olarak devam edilen Borsan Matkap imalatı yanı sıra takım tezgahları alım satımı, servis ve yedek parça hizmetiyle faaliyetlerine devam etmiştir.
 
1992 yılından itibaren Bayrampaşa Kıymet sokakta başladığı takım tezgahları alım satım çalışmalarına, 1999 yılında Abdi İpekçi caddesinde açılan şubesinde devam etmiştir. Merkez olan kuruluş yerimizde ise halen takım tezgahları yedek parça satış ve servis hizmetini sürdürmektedir.

İmalattan gelen 30 yılı aşkın tecrübeli teknik kadrosu ile takım tezgahlarındaki her türlü mekanik arızada müşterilerine en iyi servis ve yedek parça hizmetini vermeyi amaç edinmiştir.
İthal ve yerli bir çok takım tezgahının bilimum yedek parçalarını stokta bulunduran ve gerektiğinde atölyesinde imal edebilen firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verebilecek kapasitede olmanın haklı gururunu
taşımaktadır.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret102163
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Takvim
Saat